5 výhod patrové postele pro děti


1. Úspora místa

Naplnění vertikálního prostoru patrovou postelí, zejména pokud máte více dětí, otevírá větší využití cenného podlahového prostoru – to je klíč k vytváření prostoru pro hraní, ale také pro praktické využití: umístění komod, skříní, stolů a dalšího nábytku.

2. Úspora peněz

Patrovou postel si můžete představit jako dvě postele jakoby nad sebou, ale prodávají se ve více variantách, kdy postel je pouze nahoře a spodní část poskytuje prostor pro skříně a komody. Tím, že koupíte patrovou postel se zabudovanou komodou, můžete ušetřit peníze, které byste vydali na koupi postele a komody zvlášť – to bývá vyšší investice.

3. Flexibilita

Pokud si chcete nechat do budoucna možnost změny v pokoji, palandy jsou skvělou možností. Jak už bylo řečeno, některé jsou rozděleny na dvě samostatná lůžka.  Tato lůžka mohou být klasicky nad sebou nebo také v jiných variantách. Některé patrové postele také nabízí možnost rozložitelné postele, takže dole můžete ubytovat dvě děti a nahoru jedno. Vhodné pro dětské návštěvy s přespáním.

4. Zábava

Vertikální svoboda vyvolává různé fantastické představy u dětí – jejich postele se přeměňují v nedobytné pevnosti, vesmírné lodě, hrady a další. Takové hry podněcují dětskou fantazii. Univerzálnost patrových postelí můžeme tedy shrnout jako místo na spaní, na hraní i na ukládání věcí.

5. Patrové postele nejsou pouze pro děti

Pokud je vaše dítě nemocné, můžete patrovou postel využít jako místo k přespání, abyste byli svému dítěti po ruce v případě potřeby. Další vhodnou možností využití této postele je použít ji pro hosty, zejména pokud víte, že přespávání je u vás časté.

Výhody patrové postele

Když vezmete v úvahu všechny výhody patrové postele, jistě oceníte, že vaše postel vám bude neustále v průběhu nadcházejících let poskytovat pohodlí výše zmíněných výhod. Patrové postele se dnes prodávají ve vysoké kvalitě, takže se nemusíte obávat, že budete spát na něčem, co připomíná chatové palandy na přespávání.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient