Pojeďte si užít společně s dětmi slunné dny babího léta na Vysočině

A co na takovém pobytu „vyvádíme“? Na své si přijdou malí i velcí, děti i rodiče.

Dvakrát denně máme kurzy plavání, děti jsou rozděleny dle věkových kategorií. Díky intenzivnímu plavání si děti výrazně zdokonalí svou plaveckou úroveň, nebo mohou překonat určitou nejistotu či blok. Kromě dvoudenního plavání Vás s dětmi čeká cvičeníčko, ale i výtvarné tvořeníčko.  Lenošit není kdy. Pokud zbývá dostatek sil, proběhneme se venku na procházce nebo máme baby masáže (kdy rodiče masírují své děti). Během pobytu každý den po večeři již netrpělivě očekáváme “online večerníček” hraný plavacími tetami. Po něm následují dětské soutěže, kde se “bojuje” o body, aby mohlo být na konci pobytu vyhlášeno a odměněno nejlepší družstvo dětí a rodičů. Hodně také zpíváme a hrajeme na nástroje.  Na závěr probíhá veselý karneval, který si vždy parádně užijeme a také táborák.

Pořádáme dovolené pro rodiny s dětmi v každém ročním období, zaměřené vždy tematicky a provázané pohádkou. Pobyty trávíme v krásných čistých přírodních oblastech Vysočiny – v Hartmanicích. Jedná se o penzion vhodný pro pobyty rodin s dětmi a to i pro ty nejmenší. Pokoje jsou vybaveny postýlkami, nočníčky, v jídelně máte k dispozici jídelní židličky, dětské nádobí a výběr jídla i z vegetariánské stravy. V penzionu je bazén se slanou vodou, určen a schválen k plavání rodičů s dětmi.

Naše pobyty pro rodiny s dětmi mají své kouzlo jak v létě, kdy můžete využít i venkovních bazénů a užít krásu přírody a sluníčka, tak v zimě kdy se dostatečně o dovolené nabažíte sněhu, lyžování pod vedením instruktorů, bobování a jiných zimních radovánek a samozřejmě i plavání.

Ale i babí léto, které nás čeká 3.10. – 6.10.2013 je nádherné roční období pro dovolenou strávenou společně s rodinou na Vysočině.

Snažíme se vyplnit většinu času pestrým programem, ale abyste měli o dovolené i nějaké rodinné chvilky pro sebe a své děti, naplánovali jsme vždy v půlce pobytu volný den k relaxaci, nabrání nových sil do zbylých dnů a taky na různé výlety. A že jich v těchto krásných oblastech není málo!

Program pobytů je pestrý, ale sami si rozhodujete, zda absolvujete všechno podle denního plánu od kurzů plavání až po večerní soutěže nebo si vyberete jen některé aktivity. Záleží nám na tom, abyste byli na dovolené s námi maximálně spokojení.

Proto neváhejte a pojeďte s námi na dovolenou prožít krásné dny se svými blízkými!

www.plavacci.com

 

Reklamní sdělení

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient