Dětské hřiště na zahradě

Máte velkou zahradu a široko daleko žádné pěkné hřiště? A přitom vaše děti si tak rády hrají na průlezkách a jezdí na skluzavkách. Není nic jednoduššího než přemýšlet o vlastním hřišti.

Zvláště pokud máte v rodině více malých dětí, je myšlenka domácího hřiště na pořadu dne. Určitě oceníte, že máte děti neustále nablízku a hrají si ve vlastním.

Velmi vhodné řešení představují dětská hřiště JungleGym, o kterých se hovoří jako o bezpečném a zdravém výrobku pro veselé hraní vašich dětí v domácím prostředí.

 

 

Můžete si vybrat z mnoha variant hracích sestav, které se skládají z několika prvků. Téměř každá hrací sestava má skluzavku – a ty přece děti tolik milují. Dokážou neustále dokola vybíhat nahoru a sjíždět dolů, téměř doslova až do roztrhání kalhot. Maminka Petra, která pořídila dětem hrací sestavu se skluzavkou vloni, nám pobaveně říká: „Pokud se u té naší skluzavky sejdou kamarádi našich dvojčat, je o zábavu na celé odpoledne postaráno.“

Skluzavka mezi dětmi vede žebříček atrakcí. Ale není jedinou zajímavou součástí celého systému. Vaše domácí hřiště může obsahovat další součásti, které na sebe díky jednoduchému systému navazují. Mezi velmi oblíbené patří houpačka, pískoviště, šplhací stěna nebo šplhací lano. A pokud by byla jedna skluzavka málo, můžete si kdykoliv dokoupit další.

Bezpečnost

{loadposition reklamni2}

U při výběru dětského hřiště je nutné dbát na bezpečnost. Dětská hřiště JungleGym jsou vyráběny holandským výrobcem a ten dbá na bezpečnost velmi důsledně. Bezpečnost je zohledňována jak při samotném návrhu jednotlivých prvků či sestav, tak i při výběru materiálů. Samozřejmostí jsou mnohé bezpečnostní komponenty: protiskluzové příčky žebříků, kryté šrouby, madla, chrániče nad skluzavkou proti nárazu do hlavy, kromě toho jsou prvky kotvené do země. Zárukou bezpečnosti je certifikát zkušebny TUV.

Montáž

Montáž těchto domácích hřišť je poměrně snadná. Výrobce počítá i s méně zručnými kutily, takže montáž by s velmi kvalitním návodem měl zvládnout skoro každý. Dokonce nebude třeba ani žádné zvláštní nástroje. Postačí pila, pilník, vrtačka a kladivo. Ostatní najdete v krabici. Maminka Petra dodává: „Manžel postavil hřiště sám za asistence mé a našich dětí během odpoledne.“

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient