5 důvodů, proč cvičit s dětmi

Vztah k pohybu a sportu si děti budují již odmalička a jedním z prvních vzorů jsou pro ně rodiče. Budete-li vy sama žít aktivně, je mnohem menší pravděpodobnost, že vaše dítě bude lenivé a bude mít problémy s nadváhou. Předávejte proto svým dětem radost z pohybu co nejčastěji a začněte třeba právě teď.

Sportovní program FITMAMI, první fitness trénink pro všechny aktivní maminky, které se chtějí udržet v kondici a cvičit zároveň se svými dětmi na čerstvém vzduchu, vám v tom pomůže.

Máte doma malé miminko a chcete shodit poporodní kilogramy?

Rády byste cvičily, ale nemáte hlídání a samotnou doma vás cvičit nebaví?

Nechcete svoje děťátko opouštět ani na chvilku?

Nudí vás procházky s kočárkem?

Chcete příjemně strávit čas se svým děťátkem a zároveň ho i smysluplně využít?

Přidejte se k ostatním maminkám a vyzkoušejte program FITMAMI!

FITMAMI je program pro maminky (tatínkové jsou také vítáni) a jejich miminka nebo malé děti (cca do 4 let). Lekce jsou určené především pro maminky, které se chtějí dostat znovu do kondice, získat štíhlou postavu a přitom nemají čas nebo možnost chodit na „klasické“ cvičení do fitness centra nebo posilovny. FITMAMI umožňuje maminkám cvičit ve společnosti jejich dětiček a občas je „využít“ i pro zintenzivnění cvičení jako zátěž. Od jara do podzimu probíhají lekce FITMAMI OUTDOOR v parcích nebo lesoparcích. Lekce je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami.

Ve FITMAMI je pro na prvním místě především pohoda miminek a dětí. Celé cvičení je proto zpestřeno různými říkankami, básničkami a zpíváním. (Maminky si tím navíc mohou kontrolovat, zda se stále pohybují v aerobním pásmu …) V případě FITMAMI OUTDOOR se navíc neustále pohybujeme z místa na místo, což děti zaujme již samo o sobě. Pokud mají děti hlad, nudí se nebo se jim cokoliv nelíbí, snažíme se v první řadě uspokojit potřeby dítěte a teprve potom pokračujeme ve cvičení. Není problém kdykoliv miminko nakojit, přebalit, pochovat apod. I proto je vhodné přinést si s sebou několik hraček, které má dítě rádo, popř. svačinku pro staršího sourozence.

5 důvodů a výhod, proč cvičit s dětmi FITMAMI

1. PRO VÁS

Dostanete kompletní aerobní i posilovací trénink zaměřený na ženské problematické partie a svaly ochablé po těhotenství a porodu – to vše za přítomnosti vašeho dítěte, nemusíte řešit hlídání a vydávat peníze za chůvu, naučíte se jak cvičit s dítětem i doma.

2. PRO DÍTĚ

Váš potomek si již odmalička upevňuje zdravé návyky a lásku k pohybu, při společném cvičení se rozvíjí jeho motorický vývoj.

{loadposition bannerovy}

3. PRO VÁS A DÍTĚ

Hry a interaktivní cvičení je zaměřeno na upevnění pouta mezi vámi a děťátkem, jedinečná příležitost jak smysluplně strávit volný čas.

4. PRO VÁS A OSTATNÍ MAMINKY

Poznáte další maminky, získáte kamarádky se stejně starými dětmi, máte možnost podělit se o vaše rodičovské zkušenosti i starosti s ostatními, naučíte se dětské říkanky a básničky.

5. PRO VAŠE DÍTĚ A OSTATNÍ DĚTI

FITMAMI poskytuje jednu z prvních příležitostí, kdy se vaše dítě setká se stejně starými vrstevníky, během cvičení se učí spolupracovat a pomáhat.

 

Rozvrh, popis lekcí a lokalit a další informace naleznete na www.fitmami.cz

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient