Váš drobeček chce být také velký parádník

Mohly bychom si říci, že dítěti je jedno, co má na sobě, hlavně že mu není zima nebo horko. Ale opak je pravdou. Vhodně zvoleným oblečením a citlivě zvoleným barevným laděním podporujeme v dítěti smysl pro estetično. Samy dobře víme, že děti jsou velmi vnímavé a to, co jim dáme do vínku v útlém věku, si s sebou ponesou celý život. Pojďme se tedy zamyslet, jak správně sladit dětský outfit.

S respektem k ročnímu období a momentálnímu počasí vybíráme oblečení, které zahřeje, ale zároveň nebude dítěti horko. Lepší je použít více tenkých vrstev, které v případě potřeby odložíme. Vybíráme na dotyk příjemné materiály. Respektujeme zásadu dvou až tří barev. Ke strakatým kalhotám volíme vždy jednobarevné tričko, které navíc barevně koresponduje s jednou z barev na kalhotách.

Barevné ladění se týká i doplňků, hlavně čepičky a botiček. I u dětí platí, že méně je někdy více. A není vůbec potřeba utratit za dětské oblečení spousty peněz. Zvláště malé děti z oblečení dříve vyrostou, než jej stačí poničit. Nebojte se tedy vybírat oblečení použité, od kamarádek, na internetu nebo v secondhandu. Uvidíte, že i za málo peněz se dá udělat spousta parády. Vždyť i váš drobeček se chce líbit!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient