6 tipů, jak vyřešit dárek k výročí na poslední chvíli

Je možné, že zrovna vy patříte mezi ty, kteří výročí vůbec neslaví. Není to škoda? Přeci jenom váš partner by měl určitě radost, i kdybyste jej potěšily maličkostí. Proto pro vás máme několik tipů, na dárky, s kterými si nemusíte dopředu moc lámat hlavu a zvládnete je obstarat i na poslední chvíli.

Kupte maličkost – není třeba přehánět

Víte, že má váš drahý rád čokoládu nebo třeba knihy, kupte mu je. Není nutné vždy vymýšlet složité dárky, nad jejichž přípravou strávíte mnoho času. Když vaši polovičku znáte, nebude pro vás problém něco vymyslet za pochodu, maličkosti ve vztahu se počítají.

Zajděte na večeři

Pokud ani jeden z vás neholduje hmotným dárkům, můžete společně zajít na jídlo. Pokud chcete podpořit atmosféru, nechte hezky nazdobit stůl. Během společné večeře budete mít čas si v klidu pohovořit. Večeře je navíc dárkem, při kterém si společně užíváte oba dva, společně strávený čas může do vašeho vztahu přinést svěží vítr.

Uvařte doma

V případě, že vás vaše finanční situace zrovna do restaurace nepustí, můžete si udělat hezký večer i doma. Uvařte jeho oblíbené jídlo, na stole zapalte svíčky, pusťte si příjemnou hudbu, a pokud se na to cítíte, můžete si potom společně zatančit.

Věnujte zážitek

Bonboniéry, květiny, to všechno je v podstatě dost velké klišé a není to nápadité. Podobný typ dárků můžete věnovat v podstatě i na svátek, narozeniny nebo snad Valentýna. Nikdo proto neříká, že se na výročí musíte držet jen zaběhlých tradic, buďte originální. Víte, že váš drahý baží po masáži? Objednejte jej. Má váš miláček rád filmy? Zajděte spolu na nějaký nový. Je milovníkem adrenalinu? Zaplaťte mu jízdu sporťákem. Zážitek mu už nikdo nevezme a bude mít na co vzpomínat.  

Oslňte v ložnici

Zapalte svíčky, pusťte k tomu třeba hudbu, ale hlavně překvapte. Oslňte jej novou technikou, kterou jste spolu ještě nezkoušeli, buďte aktivní a pozorné. Na takový hezký zážitek v ložnici budete společně ještě dlouho vzpomínat.

Vyrobte něco

Pokud jste zručnější, nebojte se dárek vyrobit. Váš milý určitě ocení čas, který jste nad výtvorem strávily. Pokud se na to necítíte, můžete zkusit vytvořit z vašich společných fotek fotoalbum. Na internetu se dá najít spousta firem nabízejících podobné služby, na jejichž stránkách většinou naleznete již vytvořené šablony, do nichž fotky pouze nahrajete. Je to vážně jednoduché.

Překvapte kdykoliv

Výročí je v každém vztahu významný den, proto na něj nezapomínejte. Ať už se ho rozhodnete oslavit jakkoliv, mějte na paměti, že svého milého můžete překvapovat v průběhu celého roku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient